Tomáš Hloušek
Tomáš Hloušek
26/01/2023
Firma Triplan mi komplexně vyřešila zateplení domu a ve velmi krátké době zvládla také vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám. Jsou to odborníci a svůj obor ovládají velmi dobře. Také orientace na zákazníka je výborná. Doporučuji firmu ke spolupráci a přeji hodně zákazníků. Diky.
Aleš Kiršner
Aleš Kiršner
23/01/2023
Profesionální jednání od začátku projektu až do konce. Jednání s p. Palíkem a p. Fecenkovou bylo i pro mne jako laika přehledné a ve spolupráci s realizačními firmami nebyl problém. Děkuji.
Ida Schindlerová
Ida Schindlerová
07/12/2022
Zelenou úsporu jsme začala řešit loni a firmu Triplan musím pochválit. Zpracovali všechny potřebné dokumenty a vyřídili veškeré papírování za mě. Když mi na začátku roku domluvený stavitel oznámil, že bohužel firma ukončila činnost, ochotně mi doporučili jiné firmy a všechno běželo jak na drátkách. Za mě naprostá spokojenost.
Filip Kopecký
Filip Kopecký
30/11/2022
Spolupráce s fy Triplan byla na velmi vysoké úrovni. Oceňuji profesionální přístup a vřele doporučuji.
Ivo Glabazňa
Ivo Glabazňa
10/10/2022
Velká spokojenost se zpracováním projektu, dohledem. Vše proběhlo dle domluvy bez zpoždění a průtahů. Dotace po zaslání dokumentace vyplacena.
Zdeňka Mikulková
Zdeňka Mikulková
03/10/2022
Společnost Triplan jsem našla přes google, když jsem na Zlínsku hledala firmu, která by za mě kompletně vyřídila žádost k dotačnímu programu Zelená Úsporám. Po opakovaném přečtení podmínek dotace jsem se utvrdila v tom, že vyřízení dotace je nad mé schopnosti a shánět zvlášť někoho, kdo mi udělá projekt, energetický štítek, zápisy ze samotné rekonstrukce, bylo obtížné a časově zdlouhavé. I přestože společnost sídlí v Ostravě, vše jsme vyřídili po telefonu nebo e-mailu. Tak jsme se dohodli, že bude provedena výměna oken a zateplení podlahy půdy. Výrobce oken jsem měla již vybraného, s ním se Triplan spojil, aby porovnal, zda vlastnosti oken splňují podmínky dotace. Zateplení podlahy půdy zprostředkoval Triplan. Nemám absolutně nic, co bych hodnotila negativně - já jsem jen zašla asi dvakrát na poštu - zaslání smlouvy a pak abych přes CzechPoint povolila přístup společnosti k podání žádosti v portále AIS - ale veškeré instrukce, co jsem měla udělat mi paní z Triplanu poslala e-mailem, takže to bylo jednoduché. Samotné vyplacení dotace následovalo asi 3 týdny po dodání veškerých faktur. Děkuji tímto společnosti Triplan za bezproblémovou komunikaci, veškeré zpracování a vyřízení žádosti a dalších podkladů. A doporučuji společnost Triplan každému, kdo by chtěl dotaci Zelená úsporám využít.
Marcel Cron
Marcel Cron
15/09/2022
Profesionální jednání, kvalitní realizace, vše perfektní, doporučuji všem
Tomáš Pluhař
Tomáš Pluhař
13/09/2022
Foukaná izolace do podkroví. Rychlost, cena, provedení na profesionální úrovni. Naprostá spokojenost.
Tomáš Buchwaldek
Tomáš Buchwaldek
23/08/2022
spokojenost
Eva Eva
Eva Eva
30/06/2022
Velmi rychlé a profesionální jednání, kvalitně odvedená práce - zateplení střechy foukanou izolací

Chci poptat