Daniela Klodová
Daniela Klodová
29/12/2021
Firma je spolehlivá a rychlá. Celý tým, který na našem projektu pracoval byl skvělý. Nejen profesně, ale i lidsky. Mohu jen doporučit.
Marek Fukala
Marek Fukala
09/12/2021
S prací firmy Triplan jsem naprosto spokojen. Konkrétně mi realizovali foukanou izolaci do podkroví rodinného domu. Velmi příjemné a seriózní vystupování, dohody byly vždy přesně dodrženy. Kvalita provedené práce velmi dobrá, zároveň příznivá cena. Velmi doporučuji.
Stěhování Paseka
Stěhování Paseka
07/12/2021
Naprosto profesionální přístup a spolupráce. Vřele doporučuji!
Pavel Pavel
Pavel Pavel
19/11/2021
Profesionální, individuální a ochotná spolupráce při projektu na získání dotace na zateplení domu. Těším se na další spolupráci
Tereza Nesvatbova
Tereza Nesvatbova
17/10/2021
Profesionální přístup a skvělá komunikace. Díky výborně vypracovanému projektu a stavebnímu dozoru se nám povedlo realizovat zateplení domu a získat dotaci. Spolupráci s firmou Triplan můžeme tedy vřele doporučit!
Zdeňka Jankovičová
Zdeňka Jankovičová
04/10/2021
Skvělá spolupráce při realizaci celého projektu, rychlost, kvalita, odbornost ing. Palíka a všech pracovníků, maximální spokojenost, všem firmu TRIPLAN doporučuji!!!
Miloš Stareček
Miloš Stareček
23/09/2021
Vysoká profesionalita jak po stránce technického zpracování a vedení projektu, tak po stránce osobního přístupu majitele a všech zaměstnanců společnosti TRIPLAN s.r.o.
Radka Krizova
Radka Krizova
23/07/2021
Najít spolehlivou, poctivou a seriozní firmu v dnešní době? Ano jde to a mě se to podařilo! Firmu TRIPLAN doporučuji všem, kteří chtějí osobní a profesioníální přístup, férové jednání, garanci kvality a zkušenost v oboru. Nechala jsem si touto firmou udělat foukanou izolaci v půdním prostoru domu. Ing. Palík poradil, pomohl, zařídil. Vše zrealizováno, dokončenou zakázku mi OSOBNĚ předal. Může si klient přát něco víc? Takže pokud potřebujete zateplit, neváhejte. TRIPLAN DOPORUČUJI a CHVÁLÍM
Pavel7346 ke
Pavel7346 ke
20/07/2021
Lukas Breitkopf
Lukas Breitkopf
20/05/2021
Po doporučení přátel jsem se rozhodl spolupracovat se společností TRIPLAN. A jsem za to velmi rád! Spolupráce s panem Ing. Palíkem probíhala na naprosto špičkové úrovni. Velmi oceňuji vstřícné a vždy ochotné jednání a vážím si veškerých profesionálních rad. Děkuji za skvěle odvedenou práci. Společnost TRIPLAN a především pana Ing. Palíka mohu všem doporučit.